Zobacz, jak wyglądały nasze warsztaty stylizacji jedzenia Haps Workshop!

Powiedzenie jeść oczami nabierze nowego znaczenia, kiedy zobaczycie wideo z naszych pierwszych warsztatów stylizacji jedzenia Haps Workshop!

W ostatnią sobotę września odbyły się pierwsze warsztaty w ramach projektu Haps Workshop. Zaprosiliśmy na nie m.in. blogerów kulinarnych ze stron: Chilli Bite, Kuchniokracja, Magiczny Składnik i Pyza Made in Poland. Warsztaty rozpoczęło wprowadzenie do stylizacji jedzenia, w trakcie którego prowadząca - Beata Szmydki-Buczek opowiedziała o tajnikach swojej pracy.

Beata zaproponowała, żeby stylizacje potraw uczestników wpisywały się w nurt wabi-sabi. To tradycyjna, japońska estetyka, w której dominują rekwizyty z naturalnego tworzywa - np. deski, gliniane naczynia, czy tkaniny takie jak len. Każdy dostał również przepisy na jesienne dania w klimacie bistronomy (przepisy znajdziesz TU>>>).

Później zabraliśmy się za: przygotowanie jedzenia, układanie poszczególnych elementów dania na talerzu i uwiecznianie naszych stylizacji na wideo. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Dania wyglądały jak z najlepszych restauracji.

Ty też chcesz wziąć udział w warsztatach stylizacji jedzenia? Zapraszamy do zapisów! Napisz do nas maila na adres haps@agora.pl Więcej informacji znajdziesz TU>>>