Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty stylizowania dań: Haps Workshop

warsztaty stylizowania dań

warsztaty stylizowania dań (fot. red.)

Chcesz, żeby to, co gotujesz, było nie tylko pyszne, lecz także obłędnie wyglądało? Chcesz zachwycać pięknie wyglądającymi potrawami podczas przyjęć, kolacji, spotkań ze znajomymi i rodziną? Chcesz dowiedzieć się, jakie tajniki stylizacji wykorzystują najlepsi restauratorzy?

Naucz się sztuki platingu - stylizowania dań i spraw, aby wyglądały jak z najlepszych restauracji!

WARSZTATY STYLIZOWANIA DAŃ: HAPS Workshop
pierwsze na rynku praktyczne warsztaty odsłaniające kulisy sprawdzonych i najbardziej efektownych metod stylizowania potraw

7 kwietnia - BRAK MIEJSC 

Miejsce: Agora ul. Czerska 8/10 Warszawa

Zapisy: haps@agora.pl

12 maja 2018 r. w godzinach 10:00-15:00

16 czerwca 2018 r. w godzinach 10:00-15:00

Miejsce: Go Cook ul. Wirażowa 124 Warszawa

Zapisy: haps@agora.pl - liczba miejsc ograniczona
cena 499 zł 
 

Podczas unikatowych warsztatów:

- nauczysz się, jak przygotować pyszne i atrakcyjne wizualnie elementy różnych dań,

- poznasz różne metody stylizacji jedzenia i będziesz wiedział, jak je wykorzystać w swojej kuchni,

- dowiesz się, jak pracować z różnymi kolorami i teksturami oraz jak w praktyce dobierać rekwizyty i komponować na talerzu.

Dodatkowo podczas spotkania:

- podpowiemy, jak efektownie dobierać produkty do stylizacji i jak wykorzystywać to, co każdy z nas ma pod ręką w swojej kuchni,

- pokażemy krok po kroku profesjonalne techniki krojenia, które nadadzą nawet najprostszym składnikom unikalny wygląd i estetykę.

W trakcie warsztatów, pod okiem profesjonalnego operatora powstanie film, prezentujący danie uczestników. Dowiesz się również, jak sprawić, aby potrawy pięknie prezentowały się przed kamerą.

UWAGA: Po warsztatach otrzymasz dostęp do nagrana making of z warsztatów. Dzięki wideo będziesz mógł pokazać innym, jak wystylizowałeś danie. 

Zapisy: haps@agora.pl - liczba miejsc ograniczona

Warsztaty prowadzi Beata Szmydki, absolwentka londyńskiej szkoły dla profesjonalnych kucharzy Leiths School of Food and Wine, sommelier z dyplomem WSET2. Ukończyła kurs Food Styling i współpracowała z food stylistami wydawnictwa BBC, była chefem w londyńskich restauracjach.

Jeżeli lubisz kuchnię, chcesz zachwycać gości swoimi daniami oraz mieć zawsze doskonały pomysł na wykorzystanie produktów z Twojej kuchni i idealnie wyglądające potrawy, NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, który dostępny jest TU>>

Więcej informacji na naszej stronie: haps.gazeta.pl/warsztaty